۲۱۹ فرصت شغلی با افتتاح هفت طرح کشاورزی در دزفول ایجاد شد

۱۳۹۹-۱۱-۲۰ ۶:۵۴ ق.ظ 1273 بازدید

مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: افتتاح هفت طرح جهاد کشاورزی در شهرستان دزفول زمینه اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ۲۱۹ نفر را فراهم کرد.

احمد زارعی روز یکشنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها در محل سورتینگ مرکبات دزفول گفت:  هفت طرح کشاورزی در این آیین افتتاح و یک طرح کلنگ زنی شد که جمع اعتبار این طرح‌ها یکهزار و ۲۸۰ میلیارد ریال است.

وی افزود: طرح سورتینگ مرکبات، ذخیره سازی و نگهداری مواد غذایی در سردخانه بالای صفر با صرف اعتباری افزون بر ۱۲۵ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ۸۴ نفر در روستای قلعه ربع و احداث گلخانه سبزی و صیفی مهران مرساقیان در روستای سنجر با صرف اعتباری افزون بر ۱۲۲ میلیارد ریال و اشتغال ۵۰ نفر از جمله این طرح‌ها هستند .

مدیرجهاد کشاورزی دزفول اظهار داشت: طرح گاومیشداری صنعتی غلامعلی کیانی واقع در روستای سبیلی با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و اشتغال ۳۱ نفر، گلخانه توت فرنگی حجت قلی نژاد با صرف اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد ریال و اشتغال ۱۳ نفر و گلخانه تولید گوجه فرنگی محمدعلی توسلی نژاد با اعتباری افزون بر ۲۲ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۲۲ نفر ازدیگر طرح های کشاورزی هستند که امروز با حضور استاندار، رئیس جهاد کشاورزی استان خوزستان و مسوولان محلی دزفول بهره برداری شدند.

وی افزود: گلخانه تولید نشاء عبدالعظیم پنبه زن با صرف ۱۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی هشت نفر و گلخانه تولید نشاء علیرضا تمینی با صرف ۲۴ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۰ نیز بهره برداری شدند.

مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: همچنین شرکت سبزینه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان نیز با پیش بینی ۹۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۶۰ نفر کلنگ زنی شد.

وی پیش بینی کرد شرکت سبزینه دزفول تا ۱۸ ماه آینده بهره برداری شود.

سوالات و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.لطفا اطلاعات قسمتهای ستاره دار را پر نمایید

طراحی و بهینه سازی توسطمکعب جادویی