دزفول تابلویی از کشاورزی ایران است

۱۴۰۰-۱۲-۲۳ ۷:۰۵ ق.ظ 431 بازدید

مدیر جهاد کشاورزی دزفول با اشاره به ظرفیت های این شهرستان در حوزه زراعت با بیان اینکه این شهرستان تابلویی از کشاورزی ایران است گفت: ۱۷ هزار بهره بردار در بخش کشاورزی دزفول فعالیت دارند.

🔸احمد زارعی روز یکشنبه در آیین راه اندازی شعبه قضایی کشاورزی و صنعت و معدن در محل مدیریت جهاد کشاورزی دزفول افزود: دزفول تابلویی از کشاورزی ایران است، با توجه به تنوع تولید و محصولات کشاورزی و نظام‌های بهره برداری و مالکیت های متنوع، بسیاری از موارد دزفول خاص این منطقه و برخی پرونده ها که به دادسرا یا دادگاه می آیند مختص دزفول هستند.

🔸وی افزود: با توجه به نظام های بهره برداری متنوعی که در دزفول وجود دارد حجم پرونده‌های قضایی بسیار زیاد است که ایجاد شعبه حل اختلاف در جهاد کشاورزی بسیار مفید خواهد بود و می‌توانیم برخی از مشکلات را از این طریق برطرف کنیم.

🔸زارعی افزود: پرونده‌های زیادی از شهرستان دزفول مربوط به بخش کشاورزی است که جا دارد از سیستم قضایی شهرستان بابت رسیدگی به این پرونده‌ها قدردانی شود ‌.
وی اظهارداشت: ۳۰ هزار هکتار اراضی دولتی کشاورزی در دزفول وجود دارد که در قالب گروه‌های مشاع به صورت استیجاری اجاره داده می شوند.

🔸مدیر جهاد کشاورزی دزفول بیان داشت: برای حفظ مالکیت ها، اراضی ملی و منابع طبیعی حمایت خوبی صورت گرفته و اراضی دزفول به طور کامل حفظ شده اند و هر وقت دولت بخواهد می‌تواند آنها را استرداد کند.
مدیر جهاد کشاورزی دزفول ادامه داد: تیمی از افراد متخصص و با سابقه که اشراف کاملی بر مسائل دارند در شعبه حل اختلاف کشاورزی مشغول بکار شدند تا پرونده‌های مرتبط را بررسی و به نتیجه برسانند .

🔸وی گفت: ۶۵ هزار تن محصولات کشاورزی در دو ماه گذشته از شهرستان دزفول به کشورهای روسیه، قزاقستان و کشورهای اوراسیا صادر شده است

سوالات و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.لطفا اطلاعات قسمتهای ستاره دار را پر نمایید

طراحی و بهینه سازی توسطمکعب جادویی